امروز: سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ / قبل از ظهر / | برابر با: الثلاثاء 18 ذو القعدة 1444 | 2023-06-06
کد خبر: 1385 |
تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۶:۱۰ | ارسال توسط :
25 بازدید
۰
می پسندم
ارسال به دوستان
پ

رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور روز‌های ۲۰ لغایت ۲۲ اسفندماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود. در همین راستا اسامی داوران قضاوت کننده در این مسابقات به شرح زیر است: سرپرست فنی: نیما صادقی (مازندران)ژوری: محمد رحیم پور (کردستان)، مهدی آقاولی (تهران) داوران درجه یک بین المللی:۱-غلامرضاطاهرخانی (قزوین) ۲-محمود رضا ستوده (لرستان) […]

رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور روز‌های ۲۰ لغایت ۲۲ اسفندماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود.

در همین راستا اسامی داوران قضاوت کننده در این مسابقات به شرح زیر است:

سرپرست فنی: نیما صادقی (مازندران)
ژوری: محمد رحیم پور (کردستان)، مهدی آقاولی (تهران)

داوران درجه یک بین المللی:
۱-غلامرضاطاهرخانی (قزوین) ۲-محمود رضا ستوده (لرستان) ۳-ابراهیم رادمرد (گیلان) ۴-مرتضی زورمند (البرز) ۵- ابراهیم یزدان پناه (آذربایجان غربی) ۶- میلاد قلاوند (منطقه آزاد اروند)

داوران درجه دو بین المللی:
۷- حسین چرمی (زنجان) ۸- رضا نقی لو (زنجان) ۹-غلامرضا محمد نژاد (مازندران) ۱۰-محمد رضا رحیمی (کهگلویه و بویراحمد) ۱۱-ساسان سالاری (فارس) ۱۲- مهدی شهبازی (کرمانشاه)

داوران درجه سه بین المللی:
۱۳- خلیل احمدی (تهران) ۱۴-علی لاریجانی (مازندران) ۱۵- ایوب یزدانپور (کرمانشاه) ۱۶-جلال حبیبی (خوزستان) ۱۷-مجید رضایی (گلستان) ۱۸- مهدی هاشمی (لرستان)

اسامی جدول نویسان:
۱-رضا غلامی (تهران) ۲-کریم بابایی (آذربایجان شرقی) ۳- فرزاد غفاری (همدان)
مسوول ID کارت:
میلاد فرزانه (مرکزی)

همچنین رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور روز‌های ۲۴ لغایت ۲۶ اسفندماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود که داوران قضاوت کننده در این مسابقات به شرح زیر است:

سرپرست فنی: سعید عباسی (قم)
ژوری: بهروز هندیجانی (خوزستان)، احمد تاجیک (تهران)

داوران درجه یک بین المللی:
۱-بهروز رضاپور (هرمزگان)، ۲-سید فرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی) ۳-هژار عباسی (آذربایجان غربی) ۴-حسام امامی (خراسان رضوی) ۵- ذبیح اله کوهستانی (البرز) ۶-محسن جلیلیان (منطقه آزاد اروند)

داوران درجه دو بین المللی:
۷- محمد باقری (خراسان رضوی) ۸- ایمانعلی فروغی نژاد (سیستان و بلوچستان) ۹- عدنان خدامرادی (کردستان) ۱۰-امین تادین (خوزستان) ۱۱- میثم قوتی (تهران) ۱۲- حامد علیزاده (بوشهر) ۱۳- سید نصرت اله فتحی (کهگیلویه و بویر احمد) ۱۴- دانیال بابایی (مازندران) ۱۵- صابر آتش پیکر (مازندران)

داوران درجه سه بین المللی:
۱۶-بیژن روزبهانی (همدان) ۱۷-سید محمد سجادی (مرکزی) ۱۸-مهدی قهرمانی (همدان)
اسامی جدول نویسان:
۱-حبیب استحمامی (تهران) ۲- سیروس فرج زاده (آذربایجان شرقی) ۳- عبدالحسن قربانی (اصفهان)
مسوول ID کارت:
میلاد فرزانه (مرکزی)

    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسطخبرگزاری نیلگون نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرتان را بیان کنید