امروز: پنجشنبه, ۷ مهر ۱۴۰۱ / بعد از ظهر / | برابر با: الخميس 4 ربيع أول 1444 | 2022-09-29
کد خبر: 5739 |
تاریخ انتشار : 31 جولای 2022 - 19:46 | ارسال توسط :
45 بازدید
0
می پسندم
ارسال به دوستان
پ

شاید اولین سوالی که برایتان پیش می‌آید، این باشد که چرا به یک وکیل نیاز دارم؟ در جواب شما باید بگوییم که اگر می‌خواهید حتماً نتیجه موفقیت آمیزی بگیرید و از طریق بهترین راه به نتیجه برسید، به وکیل مهاجرت نیاز دارید. وکیل مهاجرت در ونکوور چون سابقه ی این کار را دارد و با […]

شاید اولین سوالی که برایتان پیش می‌آید، این باشد که چرا به یک وکیل نیاز دارم؟

در جواب شما باید بگوییم که اگر می‌خواهید حتماً نتیجه موفقیت آمیزی بگیرید و از طریق بهترین راه به نتیجه برسید، به وکیل مهاجرت نیاز دارید.

وکیل مهاجرت در ونکوور چون سابقه ی این کار را دارد و با پرونده‌های مختلف سر و کار دارد، راه و چاه را می‌داند و بدون اتلاف وقت بهترین راه را برای شما انتخاب می‌کند.

موسسه مهاجرتی تراست رضایت مشتری را اولویت خود می‌داند و بهترین راه را به مشتری پیشنهاد می‌دهد. حتی اگر این راه سود خود موسسه را کاهش بدهد! مثلا اگر دو راه برای موکل مناسب باشد، وکیل مهاجرت در ونکوور راه کم هزینه‌تر را به موکل پیشنهاد می‌دهد‌.

مثلا اگر موکل بتواند با روش آسان‌تر و ارزان تری مثل اکسپرس اینتری به هدف خود برسد، موسسه مهاجرتی تراست همین راه را به او پیشنهاد داده و سراغ راه‌های پر هزینه و سودآورتری مثل سرمایه گذاری نمی‌رود.

همچنین وکیل مهاجرت در ونکوور پس از انتخاب بهترین راه و راهنمایی کردن شما برای انتخاب آن، لحظه لحظه در کنار شما خواهد بود. پروسه‌ی مهاجرت پروسه‌ای طولانی و پر از روندهای اداری و کارهایی خواهد بود که وکیل شما را راهنمایی می‌کند. مهاجرت راهی پر از فراز و نشیب است و ممکن است موکل به تنهایی سردرگم شود‌.

خوب است بدانید که وکیل‌ مهاجرت در ونکوور موسسه تراست بعد از رسیدن شما به کانادا باز هم در کنار شما خواهد ماند و تا وقتی که شما کاملاً جای پای خود را در کانادا محکم کنید یاور شما خواهند بود. از آن جایی که وکیل‌های موسسه مهاجرتی تراست در کانادا هستند، به راحتی می‌توانید با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و به آسانی آب خوردن مراحل مهاجرت را پشت سر بگذارید.

در حقیقت شما هنگامی که یک وکیل مهاجرت در ونکوور داشته باشید دیگر نگران چیزی نخواهید بود، مراحل کارتان به سادگی و آسانی و بدون کوچک‌ترین دلواپسی طی خواهد شد و شما در زمان کم‌تری به موفقیت می‌رسید.

شما متقاضیان عزیز با داشتن یک وکیل مهاجرت، می‌توانید سریع‌تر و با اطمینان بیش‌تر پروسه‌ی مهاجرت را شروع کرده و با موفقیت پشت سر بگذارید.

 

 

وکیل ارشد موسسه مهاجرتی تراست، شروین مدنی، وکیل رسمی اداره مهاجرت کاناداست که دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC است.

شروین مدنی، وکیل مهاجرت در ونکورر، از تمامی مجوزهای لازم برخوردار است و می‌تواند نماینده‌ی قانونی شما متقاضی عزیز برای مهاجرت باشد.

وکیل مهاجرت در ونکوور، جناب شروین مدنی بیش از ده سال در زمینه مهاجرت سابقه دارد و تمامی مجوزهای لازم را داراست. موضوع مهاجرت موضوعی است که هر چه وکیل با سابقه‌تر باشد، راه و چاه را بیش‌تر می‌داند و با احتمال خطای خیلی کم‌تری موکل را یاری می‌نماید.

شروین مدنی یکی از اعضای هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت است و به عنوان آفیسر اداره مهاجرت هم سابقه فعالیت دارد.

شروین مدنی در آلمان و کانادا سابقه تحصیل و کار دارد و در سال ۲۰۰۷ برای ورود به برنامه کارورزی “آفیسر اداره مهاجرت” برگزیده شده است. از کارهایی که ایشان در آن دوره انجام داده‌اند می‌توان به ارزیابی مجوز کار، مجوز تحصیلی و ویزای توریستی اشاره کرد.

تعداد پرونده‌های موفق موسسه تراست به بیش از شش هزار پرونده می‌رسد. تمامی وکلای موسسه تراست برای تک تک پرونده‌ها به مقدار کافی وقت می‌گذرانند و موکل را در لحظه لحظه‌ی مسیر راهنمایی می‌کنند‌.

یکی دیگر از وکیل‌های مهاجرت در ونکوور موسسه تراست فرانک سعیدی، از اعضای رسمی انجمن تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) است. فرانک سعیدی، وکیل مهاجرت در ونکوور، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق است و یکی از وکیل‌های رسمی مهاجرت می‌باشد.

درست است که شاید خودتان به تنهایی بتوانید وارد پروسه‌ی مهاجرت بشوید، بهترین راه را انتخاب کنید و از پس فراز و فرودهای این راه هم بربیایید، اما وکیل مهاجرت در ونکوور چون در این زمینه فعالیت می‌کند، به شرایط جدید و قوانین این راه کاملاً مسلط است و شما را کامل و جامع راهنمایی‌ می‌کند‌. ممکن است قانون جدیدی به ثبت رسیده باشد و شما از آن بی خبر باشید، یا راه بهتر و بی دردسرتری وجود داشته باشد که شما آن را نادیده گرفته باشید.

موسسه مهاجرتی تراست همواره بهترین، آسان‌ترین و کم هزینه‌ترین راه به موکل پیشنهاد می‌دهد. وکیل‌های موسسه تراست به نفع موکل کار می‌کنند و کاملاً موکل را در اولویت می‌گذارند.  حتی گاهی ممکن است از سود بیش‌تر خودشان صرف نظر کنند و راه کم‌ هزینه‌تر را به مشتری پیشنهاد بدهند. راه‌هایی مانند سرمایه گذاری معمولاً هزینه بیشتری از راه اکسپرس اینتری دارند.

شما با بستن قرارداد با وکیل‌های موسسه تراست با خیالی راحت و دلی قرص وارد پروسه‌ی مهاجرت می‌شوید. پروسه‌ای طولانی که با راهنمایی‌ وکیل مهاجرت در ونکوور به آسانی آب خوردن شما را به موفقیت می‌رساند.

 

وکیل مهاجرت در ونکوور ICCRC

حواستان باشد که چه وکیلی را انتخاب می‌کنید! سو استفاده همیشه وجود دارد و قبل از هر چیزی باید مطمئن شوید وکیلتان چقدر به نفع موکلش کار می‌کند و اصلاً آیا از مجوزهای لازم برخوردار است؟ یک وکیل خوب وکیلی است که موکل را در اولویت بگذارد، وقت و زمان کافی را برای مطالعه پرونده موکل بگذارد، در تک تک دست اندازها کنار موکل باشد و او را راهنمایی کند.

اما قبل از تمامی این‌ موارد وکیل مهاجرت در ونکوور باید دارای مجوز باشد! حتماً اسم ICCRC را در سایت‌ها دیده و شنیده‌اید. وکیلانی که دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC باشد و از اعضای انجمن باشند، می‌توانند نماینده قانونی متقاضی باشند. قانون کانادا می‌گویند کسانی که از سازمان ICCRC مجوز نداشته باشند نمی‌توانند مشاوره قانونی به مهاجرین بدهند و اگر مسئله ریجکت موکل پیش بیاید، وکیل بدون مجوز ICCRC اجازه دادن درخواست تجدید نظر را ندارد!

وکلایی که از شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا یا به اختصار ICCRC، مجوز بگیرند، به عنوان نماینده قانونی متقاضیان شناخته می‌شوند. همان طور که می‌دانید افراد سو استفاده گر زیاد هستند و وکیل قانونی برای مهاجرت حتماً باید مجوز ICCRC را داشته باشد، وگرنه به عنوان نماینده متقاضی پذیرفته نخواهد شد.

 

خدمات وکیل مهاجرتی در ونکوور

یک وکیل مهاجرتی خوب اول باید تمام شرایط و راه‌های پیش رو را کامل و جامع برای شما توضیح بدهد. راه‌هایی را که می‌توانید از طریقشان مهاجرت کنید به خوبی برایتان شرح داده و بعد طبق تجربه و بینش یک وکیل با سابقه بهترین راه به شما پیشنهاد بدهد.

وکیل مهاجرتی در ونکوور باید تمام راه‌ها را واضح و روشن برای شما توضیح بدهد و شما را کاملاً از مسیری که قرار است در آن قدم بگذارید آگاه کند‌.

پس از انتخاب بهترین راه مهاجرت و آشنایی کامل و کافی شما با مسیر، وکیل مهاجرت شما باید برای درخواست پذیرش اقدام کند.

باید بدانید که وظیفه تمامی پیگیری‌های ویزا و کارت اقامت با وکیل است و وکیل مهاجرت تمامی این پیگیری‌ها را برای شما انجام می‌دهد! وکیل‌های موسسه مهاجرتی تراست بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهند و آرامش و موفقیت موکل‌ برایشان از همه چیز مهم‌تر است.

وکیل مهاجرتی در ونکوور باید تمام قوانین کشور مقصد را برای شما توضیح بدهد، شما را از قوانین کشوری که قصد دارید به آن مهاجرت کنید مطلع سازد و شما را کاملاً برای وارد شدن به کشور مقصد آماده کند.

شما متقاضیان عزیز باید اگر ابهام یا سوالی در مورد روند مهاجرت یا در مورد قوانین کشور و تابعیت دارید، از وکیلتان بپرسید. یک وکیل خوب موظف است به تمامی سوالات شما پاسخ دهد و شما را با چشمی باز وارد روند مهاجرت کند.

یکی دیگر از خدمات وکیل مهاجرت در ونکوور انجام نامه نگاری‌های اداری و انجام اقداماتی است که پس از درخواست مهاجرت باید انجام شوند، مثلاً تهیه مدارکی که از سمت سفارت خواسته می‌شود بر عهده وکیل است.

علاوه بر این وکیل مهاجرتی در ونکوور باید شما را از هزینه‌های زندگی در کانادا و… با خبر سازد. شما اول باید بدانید که زندگی در کشور کانادا چه میزان هزینه دارد، بدانید که چطور باید از پس مخارج خود بربیایید، بعد وارد کشور کانادا بشوید. جدا از تمامی این موارد وکیل مهاجرت در ونکوور باید به مراجعه کننده‌ای که نمی‌داند مهاجرت کند یا نه مشاوره بدهد.

وکیل‌های موسسه مهاجرتی تراست چون به نفع مشتری و موکل کار‌ می‌کنند، شرایط مراجعه کننده را بررسی کرده و بعد فواید و ضررهای مهاجرت را برایش شرح می‌دهند. ممکن است مهاجرت به ضرر یک مراجعه کننده باشد، وکیل وظیفه دارد که صادق باشد و این را با مراجعه کننده در میان بگذارد.

موسسه مهاجرت در ونکوور

دفاتر موسسه مهاجرتی تراست در کانادا قرار دارند، علاوه بر این، این موسسه در شهرهای مختلف ایران هم شعبه دارد و در تلاش است تا بهترین و کامل‌ترین خدمات را به راحت‌ترین شکل به مراجعان خود ارائه بدهد. دفاتر موسسه مهاجرتی تراست در کانادا، در ونکوور و ریچموند قرار دارند.

مؤسسه مهاجرتی تراست در استان بریتیش کلمبیا به شماره BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است.

جالب است بدانید که وجود وکیل‌‌های این موسسه در کانادا پروسه‌ی مهاجرت را برای متقاضیان آسان‌تر کرده است. چون شما متقاضی عزیز پس از رسیدن به کانادا تازه دچار سردرگمی ورود به یک کشور جدید با قوانینی نا آشنا می‌شوید و حسابی به راهنمایی یک وکیل که به قوانین کشور مسلط باشد نیاز دارید. البته خیالتان راحت باشد چون وکیل‌ مهاجرت در ونکوور قبل از مهاجرت تمام قوانین را برای شما شرح می‌دهد و شما را کاملاً با کشور مقصد آشنا می‌کند!

وکیل‌های موسسه مهاجرتی تراست در ابتدا شرایط و راه‌های مناسب برای شما را بررسی می‌کنند و بعد کاملاً صادقانه به شما می‌گویند که چقدر شانس موفقیت دارید. وکیل مهاجرت در ونکوور موسسه تراست با مراجعه کننده کاملاً رو راست است و او را الکی امیدوار نمی‌کند!

موسسه تراست حقیقت را بدون هیچ رویا پردازی و امید واهی به شما می‌گوید. برای تمام وکلای این موسسه مهم است که شما کاملاً از درصد شانستان با خبر باشید، بدانید در چه راهی قدم می‌گذارید و در مرحله‌ی بعد کاملاً از قوانین و شرایط کشور کانادا با خبر باشید!

موسسه تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود و دارای وکیل‌های با سابقه و تجربه است. پرونده‌ی هر‌ مراجعه کننده به وکیلی سپرده می‌شود که در زمینه آن پرونده تجربه داشته باشد و بتواند کاملاً مسلط و دقیق کارهای مهاجرت موکل را جلو ببرد.

موسسه تراست نماینده رسمی بیش از ۷۰ مرکز آموزشی در کانادا می‌باشد و علاوه بر این جدیدترین خبرها را در اسرع وقت در اختیار شما می‌گذارد!

موسسه مهاجرتی تراست کاملاً با متقاضی صادق است و صفر تا صد کار را برای متقاضی شرح می‌دهد! درصد شانس متقاضی را شفاف و واضح برایش شرح می‌دهد و قطعاً بهترین و ارزان‌ترین راه را به موکل پیشنهاد می‌دهد!

حتماً شما هم از پاسخگویی‌های دیر به دیر دلگیر هستید… خوب است بدانید که موسسه مهاجرتی تراست در اولین فرصت پاسخ مراجعه کننده را می‌دهد و پاسخگوی تک تک سوالات و نیازهای متقاضیان خود می‌باشد. وکیل‌های این موسسه خود را در قبال موکل مسئول می‌دانند و اگر گاهی نتوانند تماس موکل را پاسخ بدهند، در اسرع وقت خودشان با موکل تماس می‌گیرند.

مسیر مهاجرت یکی از پر دغدغه‌ترین و پر سوال‌ترین مسیرها است، برای همین موسسه مهاجرتی تراست پاسخگویی و رفع ابهامات را از وظایف اصلی خودش می‌داند و همیشه پاسخ مشتری را در اسرع وقت می‌دهد.

وکیل مهاجرت در ونکوور موسسه مهاجرتی تراست پس از بررسی شرایط شما و انتخاب بهترین راه برای مهاجرت تمام برنامه ریزی‌ها را انجام داده، تمام هماهنگی‌ها و اقدامات اداری لازم را انجام می‌دهد و شما را با خیالی راحت و چشمی باز راهنمایی می‌کند. توجه داشته باشید که انجام کارهای مهاجرت شما توسط وکیل به این معنا نیست که شما از مسیر بی خبر بمانید! وکیل مهاجرتی موسسه تراست همواره پاسخگوی شما متقاضی عزیز می‌باشد و اول مسیر پیش رو را برای شما شرح می‌دهد،  پس از اطمینان از این که هیچ ابهامی برای شما باقی نمانده برای انجام کارهایتان اقدام می‌کند.

وکیل مهاجرت به ونکوور کانادا

موسسه مهاجرتی تراست برای راحتی شما عزیزان یک فرم ارزیابی رایگان دارد، قبل از هر اقدامی می‌توانید با استفاده از این فرم شرایط خود را محک بزنید. شما می‌توانید در قسمت پایین سایت روی فرم ارزیابی رایگان کلیک کرده و به راحتی وارد فرم ارزیابی شوید.

این فرم هشت صفحه دارد که لازم است صفحه به صفحه جلو بروید و دقیق آن را پر کنید. جواب سوالات تک به تک بررسی می‌شود. حواستان باشد که تمامی اطلاعات را دقیق و به درستی وارد کنید تا جواب درست بگیرید.

صفحه اول این فرم اطلاعاتی شامل سن و محل سکونت و محل مورد نظر برای مهاجرت را از شما می‌خواهد. هم‌چنین اگر نمی‌دانید که به کدام قسمت کانادا می‌خواهید مهاجرت کنید می‌توانید گزینه مطمئن نیستم را انتخاب کنید.

در صفحه دوم لازم است بگویید که سطح زبان و تمکن مالی‌تان در چه حدی است. هم‌چنین در پایین صفحه دوم توضیحات مختصری در مورد میزان تمکن مالی و روش مهاجرت مناسب تمکن مالی مورد نظر نوشته شده است.

در صفحات بعدی  لازم است میزان تحصیلات، سابقه کار و تخصص‌های خود را مشخص کنید.

همان طور که می‌دانید یکی از موارد مهم برای مهاجرت در مورد آقایان مربوط به خدمت سربازی است. لازم است در صفحه مورد نظر اطلاعات مربوط به سربازی را کامل و به درستی وارد کنید.

 

اگر خویشاوندی هر چند دور در کانادا دارید حتما در صفحه مربوطه ذکر کنید. یادتان باشد که پاسخ تک تک این سوالات در جوابی که قرار است از مشاور بگیرید تاثیر مستقیم دارد!

بعد از وارد کردن اطلاعات در صفحه آخر حتماً اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا تیم مهاجرتی تراست در اسرع وقت با شما تماس بگیرد. اگر اطلاعات تماس خود را به درستی وارد نکنید، تیم تراست به دلیل نداشتن راه ارتباطی با شما متقاضی عزیز نمی‌تواند پاسخ خود را به شما برساند! پس از تکمیل فرم منتظر پاسخ وکیل مهاجرت در ونکوور و مشاورین عزیز تیم مهاجرتی تراست باشید.

خیالتان راحت؛ مشاورین تیم مهاجرتی موسسه تراست شرایط شما را دقیق و مو شکافانه بررسی کرده و در مورد شانس شما و بهترین راه پیشنهادی برای مهاجرت، با شما صحبت می‌کنند.

اگر از تمکن مالی خوبی برخوردار نیستید یا سطح زبانتان عالی نیست، نگران نباشید! یک مشاوره رایگان هیچ ضرری ندارد! دست به کار شوید و فرم ارزشیابی را پر کنید، مشاورین موسسه مهاجرتی تراست به دلیل سابقه کار بالا و تجربه عالی در این زمینه به تمام قوانین و شرایط مهاجرت مسلط هستند و با توجه به شرایط عالی‌ترین راه را به شما پیشنهاد خواهند داد.

شماره وکیل مهاجرت در ونکوور

طبیعی است که هر چه قدر هم تحقیق کنید و مقالات مختلف را بخوانید، هنوز برایتان سوالاتی باقی مانده باشد. برای گرفتن پاسخ سوال خود در هر زمینه‌ای می‌توانید از طریق سایت تراست وقت مشاوره رزرو کنید.

برای رزرو وقت مشاوره و رفع ابهامات خود در مورد هر زمینه مهاجرتی باید در پایین سایت، روی رزرو وقت مشاوره کلیک کنید. در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود لیست نوع و مکان مشاوره و قیمت مشاوره نوشته شده است. اولین چیزی که باید انتخاب کنید موضوع مشاوره است. در مورد هر موضوعی که سوال و ابهام دارید، با خیال راحت آن را با تیم مهاجرتی تراست در میان  بگذارید. مشاورین تیم مهاجرتی تراست پاسخ سوال شما رو جامع و کامل می‌دهند‌.

 • لازم است بدانید که زمان تقریبی مشاوره‌ها سی دقیقه و ساعت تایین شده برای تمام مشاوره‌ها به وقت ایران است.
 • بعد از انتخاب موضوع باید نوع مشاوره و دفتر مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد وارد مرحله‌ی بعدی می‌شوید و پس از انتخاب روز و ساعت مشاوره می‌توانید به صفحه بعد بروید‌. باید بدانید که مسئولیت هر گونه اطلاعات تماس اشتباهی با خودتان است و اگر اطلاعات را اشتباه وارد کنید تراست در ناموفق بودن ارتباط شما و مشاور مسئولیتی ندارد.
 • حواستان باشد که پس از رزرو وقت مشاوره و پرداخت، وجه پرداخت شده به هیچ وجه پس داده نمی‌شود!
 • حتماً رسید پرداخت و تایید رزرو را نگه دارید، تا اگر لازم شد بتوانید از آن استفاده کنید.
 • اگر در زمان مشاوره نتوانید به مشاوره برسید با عرض پوزش هزینه به شما بازگردانده نمی‌شود. اما اگر مشاور به هر دلیلی نتواند سر جلسه مشاوره حاضر شود وجه پرداختی تا ۴۸ ساعت بازگردانده خواهد شد.
 • اگر با تیم تراست قرارداد ببندید هزینه مشاوه از هزینه قرارداد کسر می‌شود!
 • شما عزیزان می‌توانید از قسمت تماس سریع با تراست با ما ارتباط برقرار کنید‌.
 • شماره تلفن دفاتر و شماره واتس اپ ما را می‌توانید در قسمت تماس سریع مشاهده کنید.
 • هم‌چنین می‌توانید آدرس ایمیل و آدرس اینستاگرام تراست را در آن قسمت مشاهده کنید. وارد اینستاگرام ما شده و اطلاعات بیش‌تری در مورد مهاجرت به کانادا کسب کنید.
 • صادقانه‌ترین جواب را از تیم تراست بخواهید!

 

سوالات متداول

 • از کجا بدونم که بهترین وکیل رو دارم؟

وکیل خوب وکیلی است که شما را در جریان تمام مراحل کار قرار بدهد. تمام سوالات شما را پاسخ بدهد و نگذارد حتی یک ابهام داشته باشید. وکیل خوب با شما صادق است و حقیقت را به شما می‌گوید.

 • چطور با وکیل مهاجرت در ونکوور ارتباط داشته باشم؟

برای ارتباط سریع با ما از طریق تماس با تراست اقدام کنید! برای رزرو وقت مشاوره روی رزرو وقت مشاوره کلیک کنید.

 • شانس مهاجرتم چقدره؟

برای پاسخ به این سوال می‌توانید یک وقت مشاوره رزرو کنید یا فرم ارزیابی رایگان را پر کرده و منتظر پاسخ تیم مهاجرتی تراست باشید.

 • برای مهاجرت بهترین راه چیه؟

پاسخ این سوال کاملاً بستگی به شرایط شما دارد. مشاورین و وکیل مهاجرت در ونکوور موسسه مهاجرتی تراست پس از بررسی دقیق شرایط شما بهترین راه را به شما پیشنهاد می‌دهند.

 • یک جلسه مشاوره برای رفع ابهام کافیه؟

مشاورین ما سعی می‌کنند در پایان جلسه مشاوره هیچ ابهامی برای شما باقی نماند. با خیال راحت فرم را پر کرده و وقت مشاوره را رزرو کنید. البته توجه داشته باشید که جلسات حدوداً سی دقیقه‌ای هستند و موضوع جلسه مشاوره از قبل توسط خود شما انتخاب می‌شود.

بیشتر بدانید:

قیمت دلار کانادا تورنتو

  برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:
×
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسطخبرگزاری نیلگون در وب سایت منتشر خواهد شد
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
 • نظرات و تجربیات شما

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  نظرتان را بیان کنید